I m a f a l
Ez egy virtuális imafal, amire imaszándékokat írhatsz. Egyházközségünk hivatalos neve "misszió", vagyis szeretnénk törődni embertársaink gondjaival vagy éppen együtt örülni másokkal. Ha van kérésed, amiért imát kérsz, írd ide...
(imádkozni tudunk a szándékokért több fórumon: imaláncunkkal, imakörünkkel és szentmisében is)
22 Einträge
Add Urunk, hogy nálad megtaláljuk lelkünk békéjét, az öröm forrását!
Jézus álmát valósítsuk meg: Isten országát építsük, vagyis keresztény közösségünkért imádkozzunk!
